Dodaj stronę za darmo: Darmowy Katalog - Nauka i edukacja

Reklama za darmo! Dodaj link za darmo.

Dodaj stronę za darmo! Darmowy katalog linków bezpośrednich.

Witaj w darmowym katalogu stron.

Jesteś tutaj:  Darmowy Katalog « Nauka i edukacja
Nauka i edukacja
Naszą ofertę kierujemy głównie do uczniów i maturzystów. Dbamy o najlepszy poziom kształcenia, dlatego też prowadzenie wszystkich kursów i zajęć powierzamy wyłącznie nauczycielom liceów ogólnokształcących z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Wykładowcy prowadzący kursy maturalne są wpisani do ewidencji egzaminatorów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej
Panorama przemian polskiego parlamentaryzmu w XX wieku. Sejm i Senat ukazane pod kątem reform ustroju oraz sporów politycznych, koalicji i opozycji parlamentarnej, procesu tworzenia rządu. Przydatny podręcznik do politologii, szczególnie dla studiujących system polityczny RP i prawo konstytucyjne. Przełom lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych to czas dużych zmian na najwyższych szczeblach władzy w Polsce. To także początek transformacji, której nie należy utożsamiać jedynie z przemianami ekonomicznymi. Po wydarzeniach roku 1989 zmieniał się w Polsce system rządów, a w jego ramach zmieniała się rola parlamentu. Konstytucyjne organy państwa stały się polem głównych sporów politycznych, miejscem zapadania wielu ważnych dla kraju i obywateli decyzji.
MDK-kurs rysunku Kraków- szkoła rysunku w Krakowie. Szkoła rysunku oferuje kursy rysunku architektonicznego dla kandydatów na studia architektury na kierunkach architektury i urbanistyki oraz architektury krajobrazu w Krakowie. Kursy rysunku prowadza wyłącznie architekci. Wieloletnie doświadczenie rysunkowe pracowni, sprawdzony i skuteczny program nauki ryunku, na stronie szkoły rysunku liczne rysunki odręczne wykonane przez uczniów.
MDK-Kurs rysunku Kraków- szkoła rysunku w Krakowie. Kursy na architekturę od podstaw, lekcje rysunku pod kierunkiem architektów, nauka rysunku do egzaminów na studia architektury- kompleksowe przygotowanie
Szkolenia bezpłatne z obsługi programów komputerowych oraz technoligii IT kierowane do osób bezrobotnych. Spis proponowanych szkoleń w wyborze których, mogą pomóc nasi konsultanci. Oferta skierowana do osób z całej Polski! Zapraszamy do skorzystania z szansy bezpłatnego poszerzenia swoich kwalifikacji zawodowych za darmo.
Niejednokrotnie gdy szukasz inspiracji pisząc pracę jesteś zmuszony skorzystać z napisanego kiedyś wypracowania. Czasem chodzi tylko o oszczędność czasu, innym razem o porównanie własnych pomysłów z przemyśleniami kogoś innego. Na prezentowanej stronie znajdziesz opracowania o wysokiej jakości. Publikujemy tam prace pisemne z zakresu studiów, szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Treść strony obejmuje pięć kategorii: Język polski, Język angielski, Historia sztuki, Historia oraz Filozofia.
Simon says prowadzi angielski na Ursynowie dla dzieci i młodzieży. Kursy z języka angielskiego organizujemy na różnych poziomach zaawansowania. Przygotowujemy naszych uczniów do międzynarodowych certyfikatów FCE, CAE. Dzieci uczą się języka angielskiego w małych grupach i miłej atmosferze. W czasie wakacji prowadzimy półkolonie z językiem angielskim dla najmłodszych. Zapraszamy.
Szkoła Językowa w Gliwicach zaprasza na kurs języka angielskiego niemieckiego oraz rosyjskiego. Najlepsze ceny, ścisłe centrum językowe, kursy w ekskluzywnych salach. Sprawdź nasze ceny. Gwarantujemy najlepszych lektorów. Kursy maturalne.
Odpowiedzi.com.pl jesteśmy portalem, który udostępnia swoim użytkownikom bezpłatne testy do policji. Dzięki naszym testom, możesz przygotowywać się do egzaminów, badać swoją wiedzę i systematycznie uzupełniać braki. Portal kierujemy nie tylko do osób, które będą ubiegać się o stanowisko policjanta, lecz także dla innych osób, przygotowujących się do innego rodzaju egzaminów zawodowych. Odpowiedzi.com.pl, poświęcone są z myślą o Tobie, wszystkie egzaminy spisane w sposób przejrzysty. Automatyczny system sprawdzania odpowiedzi, pozwoli Ci szybko skorygować Twoją wiedzę.
Korepetycje z matematyki w zakresie gimnazjum i szkoły średniej. Przygotowanie do matury.
Ogółem linków wyróżnionych: 10

El Puerto to nowoczesna szkoła języka hiszpańskiego w Warszawie. Organizuje zajęcia i kursy języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach. W El Puerto nauka języka hiszpańskiego odbywa się w małych grupach (maks 5 osób), co znacznie podwyższa jakość prowadzonych zajęć. Wykwalifikowani lektorzy, "native speakers" chętnie podzielą się z Tobą pasją do języka hiszpańskiego. Nauka w szkole El Puerto to sama przyjemność, sprawdź sam i zapisz się już teraz na kurs języka hiszpańskiego.
Realizujemy projekty doradcze i szkoleniowe, których celem jest Rozwijanie Potencjału Personelu w wymagającym środowisku biznesowym.
Portal zawiera rozległy zasób terminów z różnych dziedzin wiedzy. Informacje zawarte na stronie są ułożone tematycznie i alfabetycznie. Różnorodność haseł zawiera w sobie kategorie nauk ścisłych, jak fizyka, słownik z dziedziny geografii i nie tylko. Oprócz klasycznych leksykonów naukowych, znajdziemy słowniki z zakresu słowników wyrazów obcych, słownik synonimów, a także słownik gwary uczniowskiej.
Warszawska szkoła językowa GB English zaprasza na kursy wszystkich miłośników języka angielskiego. Oferuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, prowadzone przy użyciu skutecznej metody Callana.
Indywidualne lekcje tańca w Lublinie. Kursy tańca. Pokazy taneczne. Pierwszy taniec nowożeńców. Doradztwo ds. organizacji eventów, imprez okolicznościowych.
BEST Centrum Języków Obcych to prywatna szkoła lingwistyczna z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Istniejemy na rynku od 1996 roku, a przez ten termin nadzwyczaj mocno rozwinęliśmy propozycję naszej szkoły. W naszym centrum lingwistycznym wychowujemy osoby w różnorodnym wieku, a do zaoferowania posiadamy nadzwyczaj wiele bogatych języków obcych. Tych popularnych jak angielski a także niemiecki i francuski, a także nieco bardziej egzotycznych jak norweski, japoński oraz portugalski. Nasza szkoła przez cały czas funkcjonowania stosuje z pracy wykwalifikowanej kadry lektorów. W naszym centrum zdołają Państwo również zdać międzynarodowe testy. Więcej na stronie.
Akademia Uśmiechu - nowoczesne przedszkole niepubliczne z grupą żłobkową w Szczecinie. Dołożymy wszelkich starań, by dzieci każdego dnia zdobywały nowe, ciekawe doświadczenia i przebywały w przedszkolu z przyjemnością bawiąc się i ucząc. Wierzymy, że twórcza atmosfera, ciepło, życzliwość i wsparcie nauczycieli zaowocują rozwijaniem dziecięcych talentów, rozbudzą pasje i poszerzą zainteresowanie światem.
tlumacz.interia.pl to wirtualny słownik, który pozwoli Ci w szybki sposób przetłumaczyć wszelkie materiały, które potrzebujesz! Z polskiego na język angielski, język niemiecki, czy francuski i na odwrót. Przydatna pomoc w nauce i pracy! Szybki słownik dla Ciebie! Wybierz język dla siebie! tlumacz.interia.pl to idealne narzędzie do nauki każdego języka obcego. Przetłumacz błyskawicznie słówka, skorzystaj z bazy słownika tlumacz.interia.pl. Już nie musisz szukać innych pomocy naukowych!
Centrum Edukacji ERUDIO w Łodzi, to placówka edukacyjna kształcąca osoby dorosłe. Serdecznie zapraszamy na nasze kursy zarówno uczniów od 16 roku życia (za zgodą rodziców), maturzystów, studentów, seniorów, osoby pracujące oraz bezrobotne (współpracujemy z Urzędami Pracy w zakresie dofinansowań do szkoleń), jak i prywatne przedsiębiorstwa, DPSy, fundacje oraz stowarzyszenia. Oferujemy m.in. kursy kosmetyczne, szkolenia medyczne, kursy masażu, kurs fotografii, kurs wizażu, kur makijażu, kursy fryzjerskie i wiele innych. Oferta: kursy łódź, kurs kosmetyczny, kurs wizażu, kurs makijażu, kurs fotograficzny, kurs fryzjerski, kursy medyczne, muzykoterapia, kursy dla pielęgniarek i położnych, Sprawdź ofertę na || www.erudio.com.pl || kontakt: erudio.lodz@gmail.com Łódź, ul. Pomorska 83/85
ściaga.interia.pl to portal, który dopomoże Ci w nauce. Potrzebujesz wypracowania z języka polskiego, historii, masz wątpliwości dotyczące przedmiotów szkolnych, dostałeś trudne zadanie domowe? ściąga.interia.pl Ci pomoże! Uzyskaj wyższe oceny w nauce i nie dręcz się już świadectwem i kolejnym zebraniem. Z nami przygotujesz się do egzaminu dojrzałości ze wszystkich przedmiotów! Boisz się kartkówki- z nami dasz radę i będziesz zawsze przygotowany. Znajdź odpowiedzi na wszystkie pytania, bądź mądrzejszy niż nauczyciele.
Prywatna szkoła podstawowa „COGITO”. Miejsce które za zadanie ma rozwój Twojej pociechy wykorzystując do tego doświadczenie, równowagę oraz otwartość pracujących z nami nauczycieli. By otrzymać jak najlepszy efekt w szkoleniu staramy się rozwijać wyobraźnie i zmysły naszych uczniów dzięki czemu nauka jest ciekawsza, a efekty tych działań trwalsze. Technologia wielozadaniowości wraz z metodą projektu pokazuje nasze nowoczesne podejście do wykształcenia. Nasi podopieczni maja czuć się w szkole jak najlepiej dlatego starannie dobieramy kadrę. Nauczyciele w niej pracujący są bardzo mili i wyrozumiali, są ludźmi z pasją, pomysłem na siebie, swoją prace i z wizją na świat. Realizujemy rożnego typu programy typu „spotkania z ciekawymi ludźmi” co prowadzi do większej chęci poznawania świata. Na życzenie rodziców znajdą się też zajęcia dodatkowe z religii oraz etyki.
Profesjonalne szkolenie Nowoczesne metody nauczania Zajęcia z pierwszej pomocy z udziałem wykwalifikowanego ratownika medycznego Dogodny system ratalny Egzaminy w Poznaniu lub Kaliszu Darmowe materiały szkoleniowe (e-learning) Elastyczny system godzin zajęć praktycznych Nowocześnie wyposażona sala wykładowa Krótkie terminy
Masz problemy z nauką? Ciężko przyswajasz wiedzę i masz kłopoty z zapamiętywaniem? Dzięki prostym radom z tej strony przezwyciężysz ten problem
Prowadzimy kompleksowe kursy maturalne dla dorosłych jak i młodzieży (tworząc oddzielne grupy dla uczniów szkół średnich i dla osób starszych) kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Dla młodzieży oferujemy kursy gimnazjalne i językowe. Szczególną i wartą uwagi ofertę szkoleń językowych przygotowaliśmy dla firm i instytucji. Świadczymy również usługi w zakresie tłumaczeń dokumentów i ustnych skierowane są zarówno do klientów instytucjonalnych jak i do osób prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz opiniami innych osób, które już skorzystały z naszych usług. Prowadzimy kompleksowe kursy maturalne oraz kursy gimnazjalne i kursy językowe. Tworzymy grupy dla uczniów i dla dorosłych. Świadczymy również usługi tłumaczenia dokumentów. kursy maturalne, kursy gimnazjalne, kursy maturalne dla dorosłych, kursy językowe, tłumaczenie dokumentów
By dostać stare książki, tak zwane białe kruki, powinno się było kiedyś nieźle się nachodzić, by znaleźć wymarzony egzemplarz w antykwariacie. Teraz nie ma już takiej konieczności, gdyż zdigitalizowane zbiory, są dostępne każdemu. Ebooki beletrystyka to te najłatwiej dostępne książki i schodzące jak świeże bułeczki. Ebooki powieść obyczajowa to książki i przyjaźni, smutnych historiach oraz dodatkowo śmierci. Ebooki religia są przewodnikami duchowymi, ale też w bardzo wielu sytuacjach książkami krytykującymi religię.
Ogółem linków: 576