Dodaj stronę za darmo: Darmowy Katalog - Polityka i państwo

Reklama za darmo! Dodaj link za darmo.

Dodaj stronę za darmo! Darmowy katalog linków bezpośrednich.

Witaj w darmowym katalogu stron.

Polityka i państwo
Czy masz jakiś problem z uzyskaniem odszkodowania? Jeśli tak, to powinieneś spróbować nawiązać współpracę z profesjonalną kancelarią, która oferuje Ci pomoc i przydatne wskazówki. Jedną z takich placówek jest szeroko rekomendowana kancelaria Osbornes. Za pomocą naszej strony – osbornes.net masz możliwość dowiedzenia się wszystkiego o firmie, jej historii oraz doświadczeniu. Zapraszamy!
Dyskusje na temat powiązań polityki i religii kiedyś i teraz
Nasza obecna rzeczywistosć społeczno-poityczno-ekonomiczna jest tak bogata w mniej lub bardziej chybione pomysły, że próbujemy tu pokazać zaledwie ich wycinek. Nonsensy w Polsce, afery w Polsce, to rzecz powszechna. Idiotyzmy urzędnicze, to rzecz również często spotykana w reszcie otaczającego nas świata, w tym w Unii Europejskiej.
Oficjalna strona Solidarnej Polski w Tychach.
Oficjalna strona Pawła Klimowicza - członka Klubu Ruchu Palikota w Powiecie Wielickim. Na stronie publikuje informacje na temat aktywności w Ruchu Palikota, aktualności z życia oraz dane kontaktowe dla zainteresowanych.
Kongres Nowej Prawicy Brodnica to portal wolnościowy łączący obywateli Polski w dążeniu do rekonstytucji w Polsce norm i zasad cywilizacji łacińskiej. Nasze dywizy to wolność, własność, sprawiedliwość. Nową Prawicę łączy pragnienie służby normom i zasadom wyrażającym moralnie słuszne zasady współżycia obywateli oraz maksymalny zakres wolności i odpowiedzialności obywateli w relacjach z organami władzy publicznej. Władza publiczna nie powinna być upoważniona do ordynowania norm moralnych, a jedynie do ich propagowania i skutecznej ochrony. Łączy nas przekonanie, że istnieje dobro obiektywne wyrażone zbiorem norm moralnych. Łączy nas przekonanie, że istnieją niezbywalne prawa przynależne osobie ludzkiej, rodzinie i narodowi oraz moralnie słuszne zasady sprawowania władzy. Prawa i zasady te są nadrzędne w stosunku do treści praw stanowionych i kompetencji władz publicznych.
Henryk Miotk | Strona oficjalna Start · Aktualności · O mnie · Zdjęcia · Moja Gmina · Rada Powiatu. Szukaj... Linki
Pracują dla Ciebie to serwis społecznościowy, stworzony przez zespół młodych ludzi zainteresowanych polityką i jej wpływem na społeczeństwo. Jego zadaniem jest ułatwienie obserwacji działań posłów Sejmu RP, których decyzje wpływają na nasze codzienne życie. Projekt współfinansowany jest ze środków unijnych w ramach działania 8.1. Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, a informacje prezentowane na stronie są oficjalnymi danymi Sejmu Rzeczypospolitej. W Pracują dla Ciebie użytkownicy internetu znajdą informacje dotyczące posłów i szczegółów ich pracy, a w tym m.in. danych osobowych, oświadczeń majątkowych, adresów biur poselskich, ostatnich wypowiedzi, głosowań czy współpracowników. Jeśli internauci wybiorą opcję „Obserwuj”, znajdującą się pod zdjęciem posła, będą otrzymywać bieżące informacje o zmianach w jego profilu. W poszczególnych zakładkach można dowiedzieć się w jakim klubie parlamentarnym jest poseł, ile głosów w wyborach otrzymał, jak głosował w Sejmie, ile razy się wypowiadał, ile razy w głosowaniach był za, przeciw czy się wstrzymał.
Motto "... Kto na ziemię ojczystą, chociażby grzeszną i złą, wroga odwiecznego naprowadził, zdeptał ją, splądrował, spalił, złupił rękoma cudzoziemskiego żołdactwa, ten się wyzuł z ojczyzny. Nie może ona być dla niego już nigdy domem, ni miejscem spoczynku. Na ziemi polskiej nie ma dla tych ludzi już ani tyle miejsca, ile zajmą stopy człowieka, ani tyle, ile zajmie mogiła..."
Jesteśmy ludźmi, którzy zjednoczyli się wokół idei demokracji bezpośredniej jako odpowiedzi na powszechny kryzys władzy. Nie określamy się jako lewicowcy czy prawicowcy – są wśród nas zwolennicy liberalnego wolnego rynku jak i zasad społecznego współżycia – pozostawiamy to do osobistego uznania – najważniejsze jest bowiem dla nas to by to Naród suwerennie i bezpośrednio decydował o sobie samym. Pragniemy by decyzje te podejmował w powszechnych referendach, za pomocą internetu oraz poprzez inne nowoczesne formy demokracji, nie zaś poprzez zbędnych pośredników. Nie zgadzamy się na to by władza nadal pozostawała w rękach przedstawicieli, którzy wielokrotnie zawiedli swoich wyborców, wykazują się niekompetencją, brakiem wiedzy oraz społecznego zaufania – proponujemy w ich miejsce mądrość zbiorową.
Blog polityczny, antyklerykalny, będący w opozycji do kościelnej i prawackiej propagandy. O polskiej polityce bez ściemy, niegrzecznie o społecznym idiotyzmie i wszelkich chorych grupach, bez owijania w bawełnę, bez naukowego bełkotu, prosto i rzetelnie.
Politycznypomidor.pl to strona o tematyce społeczno-politycznej, zabarwiona lekką merytoryczną, satyryczną, niezależną dozą przecieru pomidorowego.
Artykuły, opinie, skandale
Najbardziej znany, antyprezydencki blog w Polsce na łamach którego publikowane są materiały satyryczne wymierzone w osobę Bronisława Komorowskiego. Na antyKomor.pl znajdziesz najświeższe informacje o wpadkach Komorowskiego, zdjęcia oraz filmy wideo a także gry oraz odliczankę do końca kadencji Bronisława Komorowskiego!
Solidarna Polska to forum poświęcone polityce krajowej i zagranicznej. Dowiesz się tu co dzieje się w polityce Polskiej i Światowej. Wypowiesz się tu na tematy poruszane przez Naród Polski.
Ogółem linków: 32