Dodaj stronę za darmo: Darmowy Katalog - Prawo i podatki

Reklama za darmo! Dodaj link za darmo.

Dodaj stronę za darmo! Darmowy katalog linków bezpośrednich.

Witaj w darmowym katalogu stron.

Jesteś tutaj:  Darmowy Katalog « Prawo i podatki
Prawo i podatki
Justyna Lubińska prowadzi kancelarię radcy prawnego zajmującą się doradzaniem w zakresie rozlicznych dziedzin prawa. Jej siedziba mieści się w Płocku. Zapewnia obsługę prawną klientów biznesowych oraz prywatnych. Udziela na bieżąco konsultacji oraz porad w obszarze rozmaitych gałęzi prawa. Zajmuje się sporządzaniem opinii prawnych oraz pisaniem pism procesowych, w tym wniosków, apelacji lub zażaleń. W zakres jej działalności wchodzi obrona klientów w sprawach o wykroczenia i innych rodzajach postępowania karnego. Radca prawny z Płocka specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw transportowych oraz innych. Więcej informacji jest dostępnych na stronie internetowej.
Nasza kancelaria zajmuje się różnorodnego typu komplikacjami prawnymi na obszarze Niemiec. Jesteśmy bardzo profesjonalnym zespołem radców prawnych oraz adwokatów, którzy na pewno podołają Państwa oczekiwaniom. Serdecznie zachęcamy do współpracy jakichkolwiek zaciekawionych Naszą ofertą. Dodatkowe informacje mieszczą się na witrynie www.
Jamróz Sławomir. Kancelaria Adwokacka zlokalizowana jest w bliskiej odległości od centrum Rzeszowa, dokąd łatwo trafić także prywatnym środkiem transportu jak także komunikacją publiczną. Kancelaria zaświadcza znaczny skala usług i porad prawnych, które skierowane są do biznesmenów oraz osób prywatnych. Zaświadczamy usługi prawne z zakresu prawa karnego, prawa handlowego, prawa administracyjnego, prawa rodzinnego oraz prawa gospodarczego. Reprezentujemy naszych klientów na procesach sądowych w sądach obu instancji. Wskazówki prawne udzielane są w siedzibie kancelarii oraz przez Net. Szczegółowy opis usług kancelarii dostępny jest na witrynie WWW.
„WIKTORUS” KANCELARIA DORADCZO PRAWNA SKUTECZNE I TANIE PORADY ONLINE OFERUJE USŁUGI Z ZAKRESU PRAWA RODZINNEGO, CYWILNEGO I KARNEGO porady prawne, pisanie różnego rodzaju pism procesowych, wnioski, umowy i inne Rozliczamy PIT SKUTECZNE I TANIE PORADY ONLINE. wyślij zapytanie a otrzymasz od nas wycenę tego samego dnia i sam zdecydujesz czy chcesz ją wykupić! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej http://prawonacodzien.jimdo.com/ Same pozytywne komentarze i recenzje! prawonacodzien1@gmail.com gg: 43088863
Kancelaria Doradztwa Prawnego mieści się w Szczecinie. Prowadzimy sprawy z zakresu: Prawa spadkowego - stwierdzenie nabycia spadku, podziału spadku, przyjęcie lub odrzucenie spadku, wyjawienie przedmiotów spadkowych, dochodzenie roszczeń o zachowek. Prowadzimy sprawy z zakresu: Prawa nieruchomoœci - sprawy dotyczšce realizacji transakcji, których przedmiotem sš nieruchomoœci, badanie stanu prawnego, zawieranie umów cywilnoprawnych, projektowanie i opiniowanie umów sprzedaży i najmu nieruchomoœci, negocjowanie umów z deweloperami.
Jest to strona firmowa Kancelarii Pilut & Bolek Kancelaria Radców Prawnych spółka partnerska. Nasza siedziba znajduje się w Rzeszowie. Udzielamy porad pranych od roku 2007, więc można mówić o naszym sporym doświadczeniu. Zapewniamy kompletną obsługę firm. Klienci są informowani na bieżąco na jakim etapie jest ich sprawa, bo klient jest dla nas najważniejszy. Zapoznaj się z naszą szeroką oferta już teraz.
Strona internetowa prezentująca kancelarię adwokacką adwokat Agaty Klima-Nowak. Zakres świadczonych usług jest bardzo szeroki, obejmuje bowiem prawo karne, cywilne, pracy, administracyjne i nie tylko. Pomoc prawna świadczona jest na wszystkich etapach i instancjach w postępowaniach przed sądami, urzędami, firmami i osobami fizycznymi. Zakres usług obejmuje również szkolenia. Siedzibą kancelarii adwokackiej jest Szczecin. Adwokat Agata Klima-Nowak jest również absolwentką wyższych studiów filologicznych - szkoła tłumaczy, jest więc też przygotowana do prowadzenia postępowań w języku angielskim. W ramach pomocy prawnej głównie dla firm, choć nie tylko, adwokat jest autorką bloga Prawo dla przedsiębiorczych, na którym poruszane są problemy, z którymi borykają się właściciele małych i średnich przedsiębiorstw. Zapraszam do lektury bloga i skorzystania z usług kancelarii.
Profesjonalnie odzyskujemy odszkodowania lotnicze. Nasza firma prawnicza SkyLegal powstała na bazie prywatnych doświadczeń, związanych z walką o odszkodowanie od linii lotniczych. Założeniem firmy jest egzekwowanie praw pasażerów i zmuszenie do zaniechania stosowania przez linie lotnicze nielegalnych praktyk. Pomożemy wywalczyć odszkodowanie za odwołany lot, opóźnienie samolotu czy zagubiony bagaż. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu, specjalizujemy się w regulaminach linii lotniczych i wszelkich aktach dotyczących pasażerów. Zapraszamy na stronę po szczegółowe informacje.
Radca prawny Przemysław Pawlicki z Gostynia posiada duże doświadczenie w zakresie zastępstwa procesowego występującego przed sądami publicznymi oraz sporządzania umów biznesowych. Obsługiwał także wiele zaawansowanych projektów unijnych. Najważniejsze obszary pracy, jakie wybrała kancelaria prawna to prawo gospodarcze, a także cywilne. Profesjonalne porady prawne świadczone są także w obszarze prawa procesowego i opiekuńczego. Radca prawny posługuje się doskonale językiem niemieckim. Istnieje możliwość korzystania z reprezentacji radcy w sporach sądowych dotyczących prawa wykroczeń i zamówień publicznych.
BM-Kancelaria Adwokacka Nowakowska a także Wspólnicy proponuje prowadzenie fachowych zadań prawnych, wytwarzaniem pism, dokumentów procesowych a także różnych pism państwowych zarówno dla osobników osobistych jak i podmiotom ekonomicznych. Dzięki własnej kompleksowej obsłudze całe ustawowe problemy Państwa pozostaną ekspresowo oraz skutecznie anulowane. Naszym przywilejem istnieje zrobienie dojścia do fachowej obsługi ustawodawczej na rzecz jednostek prywatnych i przedsiębiorców, a to wszystko w poręcznych opłatach, jakie przystosowujemy aż do rzeczowej sprawy oraz możliwości kontrahenta. Z wsparcia lokalnego sekretariatu wolno skorzystać pod adresem: Rynek 30, 33-300 Nowy Sącz, codziennie od 9 – 17. Również w innych godzinach po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Kompleksowe usługi adwokackie świadczone przez doświadczonego prawnika, który pomoże w każdej sprawie. Usługi mają miejsce na terenie miasta Rybnik i sąsiednich miejscowości. W ramach świadczonej pomocy prawnej adwokat Agata Wengerska udziela porad prawnych, redaguje umowy, pisma procesowe i inne dokumenty oraz zapewnia reprezentację klientów przed sądami i innymi organami. Zakres działania kancelarii obejmuje prawo rodzinne, cywilne, karne, gospodarczej, spadkowe oraz prawo pracy.
Kancelaria notariusza M. Krok-Ordys znajduje się w dobrej lokalizacji, w nowoczesnym biurowcu Buma Business Park niedaleko krakowskich dzielnic Wola, Podgórze, Prokocim oraz Kurdwanów. Kancelaria Ordys świadczy pełen zakres usług prawnych oraz podejmuje klientów od poniedzialku do piątku a także, w wyjątkowych sytuacjach i po uprzednim umówieniu w soboty i niedziele. Po dokładne szczegóły na temat działalności kancelarii notarialnej zapraszamy na oficjalna witrynę internetową.
Jeśli masz pytanie do eksperta lub potrzebujesz profesjonalnej porady, ta strona cię zainteresuje. Znajdziesz tu nie jedynie porady medyczne czy prawne, niemniej jednak też porady finansowe, które rozwieją wszystkie twoje uwagi. Nie zwlekaj, zapytaj eksperta, a otrzymasz porady lekarzy, prawników i ekonomistów. Nie zadręczaj się nurtującymi Cię pytaniami- zwróć się do eksperta w danej dziedzinie, który profesjonalnie odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszystkie uwagi. Nie właściwie każdy posiada w rodzinie czy znajomych lekarza, prawnika czy ekonomistę, dla takich ludzi powstał ten portal. Zajrzyj na naszą stronę i sprawdź, w jak wielu dziedzinach możemy wszystkim pomóc.
Audito.pl to pierwszy serwis oferujący profesjonalne audyty umów, sklepów internetowych i regulaminów. Bezpłatny audyt wstępny pozwala na wycenę usługi, która zostanie wykonana przez wyspecjalizowanego w prawie internetowym prawnika. Wszystko szybko i taniej niż w kancelariach prawnych.
Rozliczenia podatkowe w wyjaśnieniach ekspertów. Rozliczenie podatku dochodowego i podatku VAT. Prawo do korzystania ze zwolnienia podatkowego. Ulgi podatkowe w podatku dochodowym. Zasady rozliczania ulg i odliczeń.
Ogółem linków: 199