Dodaj stronę za darmo: Darmowy Katalog - Religia i filozofia

Reklama za darmo! Dodaj link za darmo.

Dodaj stronę za darmo! Darmowy katalog linków bezpośrednich.

Witaj w darmowym katalogu stron.

Religia i filozofia
Znajdziesz tu modlitwy na każdy dzień roku, modlitwy wstawiennicze, na trudne chwile Twojego życia, modlitwy dla chorych i za chorych, modlitwy za zmarłych, za dusze cierpiące w czyśćcu i wiele innych bardzo pięknych i skutecznych modlitw.
Autorka bloga piszę o sztuce mądrości człowieka. Co zrobić, jakich zasad przestrzegać, aby uchodzić za człowieka mądrego.Pisze o charakterze i rozumie, wiedzy i odwadze, doskonałości, szczęściu, sławie, nauce. Porusza problemy dotyczące kontaktów międzyludzkich, pokory wobec siebie i ludzi. Udowadnia jak ważna jest uczciwość, pracowitość, rozwaga. Kluczową rolę w osiągnięciu mądrości jest poznanie siebie samego.
blog zawiera rozważania na temat udanego związku kobiety i mężczyzny, co jest potrzebne, aby dwoje ludzi się rozumiało, tolerowało i kochało, jakie cechy charakteru i osobowości należy w sobie wypracować, aby stać się dojrzałym człowiekiem. Autorka definiuje dojrzałość, osobisty rozwój, egoizm, ograniczenia. Określa drogę, którą trzeba przejść, aby być w udanym związku. Pisze o odpowiedzialności, która jest bardzo ważna w związku, o wzajemnym zaufaniu. Udowadnia, że warto podejmować trud bycia z drugim człowiekiem, że należy wymagać od siebie, że kochać to dawać siebie innym. Podsumowuje, że szczęśliwym można być tylko wtedy, kiedy żyje się dla innych, swoich najbliższych z rodziny.
Tak sobie myśle co ja tutaj robię? I czy ma to jakiś sens? A jeśli tak to jaki? Po prostu psychologia, duchowość ale i cielesność – czyli człowiek jako całość.
Każdego dnia nowy cytat inspirujący do działania, wzięcia odpowiedzialności za własne życie i skierowania go na właściwe tory. Szczęście to sposób postrzegania, to co myślimy kreuje naszą rzeczywistość, nas samych. Co dzień zajrzyj na bloga i przez chwilę pomyśl na temat danej mądrości, a zobaczysz jak wiele zmieni się w twoim życiu.
Równowaga w naturze, Dostęp do wolnej energii i niesamowite odkrycia z ostatnich lat. W blogu mają miejsce wpisy na temat medycyny naturalnej, mikrokosmosu i makrokosmosu, ciekawych wątków fizyki kwantowej i niecodzienne elementy psychologii. życzę miłej zabawy!
Strona internetowa Pierwszego Krajowego Kongresu Parafialnych Rad Duszpasterskich który odbędzie się od 14 do 15 września tego roku. Na stronie aktualności i ogłoszenia związane z organizacją Kongresu
Kościół p.w. ŚŚ. Piotra i Pawła w Węgorzewie Kościół farny dla Węgorzewa, kościół jubileuszowy 2000 roku diecezji ełckiej. Najmłodszy gotycki kościół w województwie. W świątyni najstarsze organy na Mazurach z zachowanym oryginalnym barkowym brzmieniem. Msze Święte w kościele parafialnym : W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA : 7.00 , 8.30 10.00, 11.30,13.00,18.00 W DNI POWSZEDNIE :7.00 ,18.00 Nabożeństwa w kościele parafialnym : Poniedziałek: Nabożeństwo do świętych Apostołów Piotra i Pawła (po Mszy św. wieczornej) WTOREK : modlitwa do św.Antoniego (po mszy św.) Środa : Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy (po Mszy św.wieczornej) CZWARTEK: Koronka do Bożego Miłosierdzia (po Mszy św. wieczornej) Piątek: Po mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz.20.00 I CZWARTEK MIESIĄCA : modlitwy o powołania. I PIĄTEK MIESIĄCA : nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. I SOBOTA MIESIĄCA : nabożeństwo do Serca Najświętszej Marii Panny.
zapraszam do mojej strony na której opisuję wszystkie występki kościoła katolickiego. Zakłamania i nieprawdę jaką głosi kościół,łącznie z Rzymem. to wszystko co powinien wiedzieć każdy katolik. Wielu nam wydaje się,że chodząc do kościoła i wierząc w Boga będziemy zbawienni,a niewiele ludzi wie co głosi Biblia i jakie nauki przekazuje nam Bóg. Historia kościoła katolickiego i prawda Pisma Świętego. Zapraszam...
Jedyne w Polsce i na świecie tego typu Stowarzyszenie osób świeckich z osobowością prawną działa od 2000r. na terenie całego kraju.Nasza strona : www.stowjanpawel2.rejowiec.pl
Strona poświęcona biblii, aniołom, wierze. Można zamieszczać tam opinie o blogu. Każdy ma prawo do opiniowania tekstu na blogu.
Parafia diecezji radomskiej p.w. Św Doroty w Wolanowie Ul. Radomska 16 26-625 Wolanów
Spis Mszy św. odprawianych na terenie Polski z podziałem na województwa, miasta i parafie. Umozliwia znalezienie mszy w dowolnym mieście Polski.
Święta Rita to niezwykłą patronka od trudnych spraw, takich na które po ludzku często nie widzimy już rozwiązania. Modlitwa do niej jest znana wszystkim wierzącym na całym świecie, głównie ze względu na jej skuteczność. Na stronie, którą państwu proponuję znajdziecie wiele interesujących artykułów na jej temat jak również modlitw i litanii. zapraszam.
Inicjatywa powstania strony wzięła się z coraz większej popularności uczestnictwa w mszach z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Niestety na obecną chwile, takie nabożeństwa nie odbywają się w każdej parafii. Przyjdzie czas że tak będzie. Tymczasem liczymy na Waszą pomoc. Podsyłajcie informacje kiedy odbywają się takie święte zgromadzenia w waszej okolicy. Ufamy, że taka mapa Polski będzie się szybko rozwijać, i za niedługo czas nie będzie już żadnych „białych plam”.
Ogółem linków: 58