Dodaj stronę za darmo: Darmowy Katalog - Zwierzęta i rośliny

Reklama za darmo! Dodaj link za darmo.

Dodaj stronę za darmo! Darmowy katalog linków bezpośrednich.

Witaj w darmowym katalogu stron.

Zwierzęta i rośliny
Witam na stronie mojej hodowli piesków rasy shih tzu. Jej nazwa BEATUS CANES oznacza po łacinie "szczęśliwe psiaki" i nawiązuje do sposobu bycia oraz warunków życia moich piesków. Hodowla ta stała się moją pasją, a oba psy sprawiają mi mnóstwo radości. Durka pojawiła się w moim domu jako pierwsza, rok później dołączył do niej Dukan. Oba psiaki towarzyszą mi w życiu codziennym, są zsocjalizowane, wesołe i bardzo energiczne. Dbam, by zaspokajać ich życiowe potrzeby i otaczam je troską. Zapraszam do śledzenia wątków na mojej stronie i wierzę, że lektura ta dostarczy mnóstwa ważnych informacji wszyskim posiadaczam psów - nie tylko rasy shih tzu.
Nasza strona o psach to pełny zestaw wiadomości w kwestii opieki i żywienia czworonogów. Oferujemy obecnym i przyszłym posiadaczom psa środki do tego, aby zrozumieć psi charakter. Zamieściliśmy tu najpopularniejsze psie imiona, charakterystykę każdej psiej rasy (labrador, shih tzu) i ciekawostki o nich. Każdy pies jest wyjątkowy i zasługuje na staranną pielęgnację. Zapraszamy na nasze forum w którym dzielić się można wiedzą i skorzystać z doświadczenia innych. Tu można opublikować własny wpisy wkleić zdjęcie własnego pupila.
Nasz portal o kotach to kompendium wiadomości na temat pielęgnacji i wychowywania kotów. Oferujemy obecnym i jeszcze niezdecydowanym właścicielom kotka narzędzie do tego, aby zaspokoić kocie potrzeby. Zamieściliśmy tu najczęściej stosowane imiona dla kota, opis każdej kociej rasy (ragdoll, birmański, syberyjski, perski) oraz ciekawostki o nich. Każdy kot jest niepowtarzalny i zasługuje na optymalną opiekę. Zapraszamy na nasze forum na którym doświadczeniem a także skorzystać z doświadczenia innych. Tu można zamieścić własny wpisy zawiesić zdjęcie swojego kociaka.
Strona poświęcona jest ptakom ozdobnym takim jak bażanty diamentowe, królewskie, złote, srebrne. Miejsce w naszej hodowli znalazły również kury zielononóżki kuropatwiane, silka, i kochiny.
Jako wieloletni właściciele kotów zawsze dbamy o jak najlepszy rozwój naszych podopiecznych. Od pierwszych chwil staraliśmy się dostarczyć naszym zwierzętom najbardziej wartościowe pożywienie. Szczegółowa analiza życia i potrzeb naszych pupili pozwoliła nam poznać ich naturalne potrzeby. Nieustannie poszukujemy nowo pojawiających się na międzynarodowym rynku karm, analizujemy składy i porównujemy z biologicznym zapotrzebowaniem psów i kotów. Firma Golden Dragon powstała z myślą o tych wszystkich, którzy potrzebują wysokiej jakości produktów dla swoich pupili. Naszym najnowszym odkryciem wśród najlepszych karm jest mokra karma dla kota Moonlight Dinner w postaci filecików. Po otwarciu puszki widzisz co podajesz swojemu kotu - całe kawałki różnego rodzaju mięsa z wyszukanymi dodatkami. Wszystko to dla zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego kota.
Ogółem linków wyróżnionych: 5

Strona zawierająca informacje dotyczące tresury psów ,a także porady i opisy odnośnie wychowania psa od szczeniaka do dorosłego psa.
Proste metody szkolenia psa.Wskazówki które przydadzą sie każdemu.O tych metodach tresury psa jeszcze nie słyszałeś.Zajrzyj!
Sklep Zoologiczny zoonemo jest dla wszystkich miłośników zwierząt, którzy w domu mają psa, kota, ptaki, rybki, gryzonie. Oferujemy bardzo szeroki wybór akcesorii, pokarmów i sprzętu potrzebnego do pielęgnacji naszych przemiłych zwierzaków.
Największy zbiór śmiesznych, słodkich i uroczych zwierzaków. Codziennie nowa dawka śmiesznych kotów, słodkich piesków i innych najsympatyczniejszych zwierzaków! Największy zbiór zwierzaków z całego świata!
Ideę działalności naszej Firmy wyrażamy w dwóch słowach: zdrowie i szczęście. Spełnienie tej idei gwarantujemy poprzez nasze produkty, które zapewniają: dobre samopoczucie, lepszą kondycję oraz piękny wygląd - synonimy zdrowia i szczęścia naszych pupili, a dzięki temu, zadowolenia nas wszystkich. APL health&happiness, to połączenie wiedzy i wieloletniego doświadczenia na globalnym rynku żywieniowym, dzięki czemu pomagamy utrzymywać dobry stan zdrowia i samopoczucia naszych podopiecznych. APL health&happiness, to gwarancja najwyższej jakości surowców i najnowocześniejszych technologii, które odgrywają kluczową rolę w procesie tworzenia wysokiej jakości suplementów i karm dla zwierząt domowych, jakie dzisiaj Państwu oferujemy. Zespół Animal Pharmaceutical Laboratories health&happiness
Mój blog jest o kotach którymi się zajmuję, każdy kot jest inny tak jak i jego historia.Zapraszam na mój blog w którym dzielę się zdobytym doświadczeniem i troskami dnia.
Portal horse24.pl to strona poświęcona pasjonującej tematyce, jaką są konie i jazda konna. Osoby jeżdżące konno znajdą tu zdjęcia oraz filmy o koniach, ale również wiele artykułów tematycznych. Horse24.pl to dużo cennych informacji dla początkujących koniarzy. Artykuły rozwieją wątpliwości co do pierwszych jeździeckich wyborów - strój, szkółka jeździecka, czy nawet decyzja o zakupie własnego konia. Czytelnicy portalu dowiedzą się z nich, jak powinna wyglądać najlepsza hodowla koni oraz jak dbać konie sportowe, ale także nauczą się odróżniać poszczególne rasy koni - konie zimnokrwiste i gorącokrwiste, a także kuce i wiele innych mniej lub bardziej znanych ras koni występujących w Polsce. Ale to nie wszystko! Na wszelkie pytania użytkowników serwisu odpowiadają eksperci.
Nasza strona zawiera informacje, artykuły i dobrze przygotowane filmy instruktażowe dla pszczelarzy. Wymieniają się tutaj doświadczeniami pszczelarze amatorzy oraz zawodowcy. Prowadzimy również sprzedaż miodu z naszej pasieki.
Zielony hotel dla psów i kotów. Profesjonalizm i miłość do zwierząt. Zapraszamy 24h 7dni w tygodniu :)
Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet w Kielcach. Profilaktyka, diagnostyka i leczenie chorób psów, kotów, królików, gryzoni, zwierząt egzotycznych, drobiu i gołębi. Interna, chirurgia, laboratorium mikrobiologiczne, wizyty domowe. Gabinet Weterynaryjny Drob-Wet działa od początku lat 90. Jesteśmy firmą rodzinną. Tworzymy zgrany i dynamiczny zespół, który dzięki dwupokoleniowości gwarantuje zarówno profesjonalizm i doświadczenie, jak i najnowszą wiedzę oraz nieszablonowe podejście do terapii. Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji zawodowych oraz wzajemnemu uzupełnianiu swoich kompetencji dążymy do świadczenia usług lekarsko-weterynaryjnych na najwyższym poziomie.
Hodowla psów rasy basset hound, zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce. Nasze psy to nasi przyjaciele zapraszam serdecznie do odwiedzin naszej strony.
Strona plantacji truskawki kaszubskiej. Plantator ma ponad 20 letnie doświadczenie w uprawie truskawki, co przekłada się na bardzo dobrą jakoś owocu, o czym świadczy szerokie grono odbiorców. Na stronie są podane wszelkie informacje kontaktowe. Producent daje możliwość przy-zarobienia sobie w czasie sezonu truskawkowego. Plantator umożliwia transport do klienta za dopłatą. Owoce z plantacji są w pełni zdrowe, bez zbędnych pestycydów i różnego rodzaju środków szkodzących człowiekowi. Truskawki z Kaszub to po prostu niebo w gębie.
Hodowla Siła Serca powstała z miłości pasji do najpiękniejszej rasy psów pasterskich jaką jest Owczarek Niemiecki Długowłosy. Rasa ta charakteryzuję się niesamowitą więzią, która powstaje pomiędzy psem a jego rodziną. Nasza hodowla jest hodowlą domową. Nasze psy są wychowywane w otoczeniu dzieci co ma dalszy wpływ na ich psychikę. Chcemy by szczeniaki urodzone u nas odznaczała siła, zdrowie i doskonałą psychika.
Cena i czas wykonanej usługi zależy od: rasy, stanu i długości szaty, stopnia zaniedbania, zachowania. Ocena kosztów jest ustalana na miejscu, szczególnie przy pierwszej wizycie. Przed wizytą proszę o zapoznanie się z REGULAMINEM Przy pierwszej wizycie proszę o zarezerwowanie większej ilości czasu w celu omówienia (historii zabiegów, zachowania I charakteru pupila, upodobań względem fryzur itp.) Jeśli rezygnują Państwo z kąpieli proszę o rozczesanie i wykąpanie Pupila najpóźniej w dzień przed wizytą. Wyjątkiem jest trymowanie - należy wykąpać psa 2 tygodnie przed(ułatwia to usuwanie martwego włosa) Do psów podchodzę indywidualnie!!! Staram się zminimalizować stres i wykonać usługę biorąc pod uwagę charakter waszego pupila. Każdy psi klient jest traktowany z szacunkiem, pracę wykonuje starannie, nie spieszę się.
Amor Fati to nieduża hodowla psów rasy beagle i owczarek szetlandzki, która mieści się niedaleko Warszawy. Sympatia do psów, które towarzyszą nam od wczesnych lat jest naszym hobby, dlatego do naszej pracy wkładamy wiele serca. O psy dbamy z wyjątkową troską. Urodzone szczenięta wychowujemy w domu, wśród ludzi i innych piesków, dlatego nasze psy są pogodne i przyjacielsko nastawione do świata. Możliwość posiadania szczeniąt i wspólnie spędzony czas daje nam wiele przyjemności.
Ogółem linków: 226